28 maja 2015

sterilAir

Historia
SterilAir jest obecny na rynku od 1939 roku, jako leader w zakresie dezynfekcji powietrza, powierzchni i płynów metoda promieni ultrafioletowych w przemyśle spożywczym, HVAC, w budownictwie, laboratoriach, w placówkach medycznych i budynkach inwentarskich. Z ponad 75-letnim doświadczeniem w praktyce służymy rozwiązaniami dla klientów, projektantów, inżynierów w oparciu o naukowo potwierdzone rozwiązania.

Oferta
SterilAir opracował urządzenia emitujące UVC, osprzęt elektroniczny, jak również zasady obliczenia odpowiedniej dawki promieniowania poprzez zbieranie i opracowanie danych z praktycznego zastosowania metody co odbyło się we współpracy z ETHw Zurychu ( the Swiss Federal Institute of Technology) . Długoletnie doświadczenie zapewnia zachowanie najwyższych standardów technicznych.

sterilair-siedziba

Jakość
Przysłowiowa szwajcarska dokładność i precyzja znajduje swoje odbicie w każdym produkcje SterilAir. Produkty SterilAir są poświadczeniem doskonałej szwajcarskiej reputacji. Gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa i jakości produktu w procesach produktu, który spełnia wymagania normy ISO 9001. Korzystając z potencjału intelektualnego pracowników ciągle doskonali produkty. Brak rozwoju to krok do tyłu dlatego istotne jest definiowanie oczekiwań rynkowych w odpowiednim czasie i opracowanie rozwiązań przy udziale naszego wewnętrznego działu badań i rozwoju.

Zgodność ze standardami
Urządzenia do dezynfekcji UVC produkcji SterilAir są optymalizowane w celu ograniczenia zużycia energii. Produkty są w zgodne z zasadami ochrony środowiska, z wytycznymi dot. higieny VDI 6022 / SWKI-VA 104 (niemiecki instytut inżynieryjny) oraz z niemieckim standardem DIN1946. Dla do bezpieczeństwa konsumentów żywności produkty SterilAir są zaprojektowane zgodnie zasadami HACCP i IFS.